Polecamy

AL 165T Copernicus
AL 165T Copernicus
AL 165T Copernicus
AL 165T Copernicus
AL 135 Copernicus
AL 135 Copernicus
AL 135 Copernicus
AL 135 Copernicus
AL 600B Copernicus
AL 600B Copernicus
AL 600B Copernicus
AL 600B Copernicus
BB 802 C
BB 802 C
BB 802 C
BB 802 C
WH 406 8ohm
WH 406 8ohm
WH 406 8ohm
WH 406 8ohm

Dystrybucja

Dystrybucja

Nasze marki
Rockie

O nas
ALPHARD SOUND TECHNOLOGY ETP 

 

 

   Nasza firma ALPHARD, powstała w 1997 roku. Jest polską firmą specjalizujcą się w produkcji i sprzedaży sprzętu nagłośnieniowego. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 . Naszymi markami są także HANNIBAL , MAGNUM , DA VINCI , COPERNICUS ... Posiadamy prawa ochronne, patentowe, na liczne rozwiązanie techniczne. Jesteśmy także wydawcą magazynu muzycznego HardRocker i jako jedyne pismo w Polsce sprzedaliśmy licencję, które jest wydawane także w Czechach i Słowacji. Posiadamy przedstawicielstwa także na Ukrainie, Białorusi, Rosji, Szwecji. Wieloletnia obecność na światowym rynku jest dowodem, że produkty sygnowane naszą marką cieszą sięzaufaniem i są chętnie kupowane.

 

 

 

Perfekcję wykonania popartą pasją i wieloletnim doświadczeniem doceniły firmy i znamienici muzycy z wielu krajów. Między innymi tacy jak:

 

Małgorzata Ostrowska, Lider dawnej grupy Turbo - Grzegorz Kupczyk & Ceti Krzysztof Krawczyk, Paul DI'ANNO (Anglia) – Lider Iron Maiden, Crystal Viper, Omen, Darzamat, Elixir (Anglia), Halloween (USA), Kat (Polska), Pegazus (Australia), Sonic Train Studio(Szwecja), David DeFeis z Virgin Steele, Mekong Delta (niemiecka legenda progresywnego thrash metalu), Arondight, Tygers Of Pan Tang,Wizard, Wild Knight, Lonewolf, Hammerheart, Bloodwritten...

   

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment spełniał wszelkie wymagania , najbardziej wymagających klientów, stale udoskonalamy nasze technologie. Nasze democary zdobyły najwięcej wyróżnień i nagród w Polsce. To 62 puchary w tym tytuł Mistrza Polski. W 2007 roku sięgneliśmy po tytuł wicemistrza Europy w kategorii ESPL Master Unlimited - EMMA Eurofinals 2007 - Herning, Dania. Natomiast w 2008 roku jako jedyna polska firma zdobyliśmy tytuł Mistrza Europy w kategorii ESPL Expert One Class. Nagłaśniane przez nas samochody w Sound of Tuning cieszą się wyjątkowym uznaniem, czego przykładem jest Toyota Supra - obecnie, najszybszy samochów w Polsce. Cała instalacja audio została wykonana przez naszą firmę.

 

 

 

Systemy nagłaśniania liniowego Hannibal zostały wprowadzone do sprzedaży w 2008 roku. W bardzo krótkim czasie zorganizowaliśmy, kilkadziesiąt dużych koncertów i setki małych eventów, gdzie nasz sprzęt doskonale się sprawdził. Nasze kolumny pod wieloma względami przewyższają inne rozwiązania najlepszych znanych producentów.

 

W siedzibie naszej firmy w Grójcu pod Warszawą, zamontowane są na stałe 2 systemy, gdzie zawsze możliwa jest ich prezentacja, korekcja ustawień, jak i pomoc techniczna. Posiadamy w naszym serwisie wszystkie części w dużych ilościach, także możliwość naprawy jest ekspresowa.

Niebagatelny jest tu fakt, iż nasza oferta jest wyjątkowa pod względem ceny, która wyliczana jest po realnych kosztach produkcji, bez wyjątkowo wysokiej marży jak u innych renomowanych dostawców sprzętu nagłośnieniowego.

Nasze produkty pod wieloma względami przewyższają innych najlepszych znanych producentów sprzętu nagłośnieniowego. Mamy licznych odbiorców indywidualnych krajowych, sklepy RTV, salony muzyczne na terenie całej polski. Od 1 lutego 2008 roku nasze produkty sprzedajemy również do wszystkich punktów Media Markt.

 

Warto również dodać, że zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyzapewniamy też szczegłowe instrukcje obsługi i uwagi o sposobie użytkowania naszych urządzeń.

 

Nieodzownym elementem procesu produkcyjnego od którego zależy efekt końcowy jest człowiek. Pracownicy firmy ALPHARD to nie tylko dobrzy fachowc, ale przedewszystkim ludzie mający świadomość, że od każdego z nich zależynasz wspólny sukces.

 

 

 

kolumny estradowe
 
  • English
  • Polish

WyszukajLogowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Czas

Facebook

Raty