Polecamy

AL 165T Copernicus
AL 165T Copernicus
AL 165T Copernicus
AL 165T Copernicus
AL 135 Copernicus
AL 135 Copernicus
AL 135 Copernicus
AL 135 Copernicus
AL 600B Copernicus
AL 600B Copernicus
AL 600B Copernicus
AL 600B Copernicus
BB 802 C
BB 802 C
BB 802 C
BB 802 C
WH 406 8ohm
WH 406 8ohm
WH 406 8ohm
WH 406 8ohm

Dystrybucja

Dystrybucja

Nasze marki
Rockie

Mecenat

 

 

VADER (Polska) 

Deathmetalowa grupa Vader - ikona ciężkiej muzyki, oraz jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na świecie polskich zespołów, nawiązała oficjalną współpracę z firmą Alphard Sound Technology ETP. Po udanej trasie koncertowej w Polsce, oraz trasach koncertowych na Bałkanach i obu Amerykach, zespół nie odpoczywa i szykuje się do kolejnej, tym razem po USA, u boku kultowej grupy Overkill. Na koncertach zespół korzysta z mikrofonów dynamicznych firmy Alphard Sound Technology ETP, natomiast mikrofony pojemnościowe naszej firmy, były wykorzystane przy nagrywaniu ostatniego albumu "Necropolis" (Nuclear Blast / Warner) - nominowanego do nagrody Fryderyk 2010 w kategorii "Płyta Roku - Heavy Metal".

Więcej info na: www.vader.pl

 

 
DARZAMAT (Polska)mec_darzamat.jpg
Pochodzący z Katowic zespół Darzamat, to grupa o ugruntowanej pozycji na polskiej scenie metalowej: własny styl, łączący muzykę black & death metalową z unikalnym klimatem, przysporzył zespołowi wielu fanów w Polsce i zagranicą. Darzamat ma na koncie pięć albumów studyjnych. Zespół regularnie koncertuje, dzielił scenę z grupami takimi jak Apocalyptica, Soulfly, Cradle of Filth, Testament, Samael, Tiamat czy Cannibal Corpse. W najbliższych planach zespołu jest oficjalne DVD koncertowe, oraz nowy album studyjny. Zespół Darzamat używa mikrofonów, wzmacniaczy, mikserów oraz kolumn głośnikowych firmy ALPHARD Sound Technology ETP. Więcej info na: www.darzamat.art.pl 
 
 
ELIXIR (Anglia) 
mec_elixir.jpg New Wave Of British Heavy Metal, czyli Nowa Fala Brytyjskiego Heavy Metalu - to fenomen który miał miejsce tylko raz w historii muzyki rockowej. Dzięki tej fali, wypłynęły nazwy takie jak Iron Maiden, Saxon, Diamond Head czy... Elixir. Grupa am na koncie kilak albumów studyjnych, i status legendy pośród fanów gatunku. Wokalista zespołu - Paul Taylor - korzysta z mikrofonów dynamicznych firmy ALPHARD Sound Technology ETP.

Więcej info na:www.coldtown.com/elixir

 
 
HALLOWEEN (Usa)
Legendarna amerykańska grupa, łącząca muzykę rock/metalową z przedstawieniami scenicznymi o ogromnym rozmachu. Określana mianem "Heavy Metal Horror Show" grupa, na stałe zapisała się na kartach historii ciężkiej muzyki, jako jedna z najbardziej nietypowych i oryginalnych! Wokalista zespołu Halloween, Brian Thomas, korzysta z mikrofonów dynamicznych firmy ALPHARD Sound Technology ETP. 
Więcej info na:www.halloweentheband.us

 
KAT (Polska)
mec_kat.jpg To bez wątpienia najważniejsza grupa polskiej sceny Metalowej. 10 albumów na koncie które sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy, są już absolutnymi klasykami gatunku. Zespół dzielił scenę z grupami takimi jak: Metallica, Iron Maiden, Running Wild, Over Kill - a niedawno odbył trasę koncertową po Europie u boku grup Helloween i Six Feet Under. Wydana w 1998 roku składanka "Czarne Zastępy - W Hołdzie KAT" zawierała wersje klasyków zespołów nagrane przez tak uznane marki jak Vader czy Behemoth. Zespół niedawno podpisał kontrakt dystrybucyjny z niemiecką wytwórnią Karthago Records. Zespół Kat używa różnego sprzętu firmy Alphard m.in. zestawu U2-800MB; Piotr Luczyk - gitarzysta i założyciel grupy Kat - poleca piece gitarowe Alphard AG 35 i Alphard AG 80.
Więcej info na:www.kat.com.pl
 
 
Krzysztof KRAWCZYK (Polska)
mec_krawczyk.jpgBez wątpienia legenda polskiej sceny muzycznej. Od 1963 roku współtworzył big-beatową grupę Trubadurzy, znaną z takich przebojów jak m.in. "Znamy Się Tylko Z Widzenia" czy "Byłaś Tu". Karierę solową rozpoczął w roku 1973, lansując na przestrzeni lat takie hity jak "Parostatek", "Pokochaj Moje Marzenia" czy "Ostatni Raz Zatańczysz Ze Mną". Współpracował z artystami takimi jak Goran Bregovic czy Rod Stewart. Kilkanaście płyt z jego długiej dyskografii, osiągnęło status Złotej Płyty w Polsce. Krzysztof Krawczyk używa zestawu mikrofonowego U2-800MV oraz mikrofonów dynamicznych ET-69MVS produkcji firmy ALPHARD Sound Technology ETP.
 
 
Grzegorz KUPCZYK & CETI (Polska)
mec_kupczyk.jpg Pochodzący z Poznania wokalista Grzegorz Kupczyk, to bez wątpienia jedna z najbardziej charyzmatycznych i charakterystycznych postaci polskiej sceny rockowej. W roku 1980 dołączył do kultowej obecnie grupy Turbo. Największy sukces komercyjny to płyta Turbo "Dorosłe Dzieci", której pierwszy nakład rozszedł się w ponad 120 000 egzemplarzy. Z grupą Turbo Kupczyk nagrał jeszcze 11 płyt, a w roku 1989 założył wspólnie z Marią Wietrzykowską grupę Ceti, z która do roku 2007 nagrał 14 albumów i singli. Dyskografia uzupełniona o kilka płyt solowych, czy też gościnne występy na płytach artystów takich jak: Dragon, Ira, Shout, Esqarial, Aion czy Non Iron, ugruntowała jego pozycję jako jednego z najbardziej cenionych polskich wokalistów. Grzegorz Kupczyk korzysta z mikrofonów oraz innego sprzętu firmy ALPHARD Sound Technology ETP, m.in.: z zestawu bezprzwewodowego U2-800MB , mikrofonu bezprzewodowego ET-80V oraz miksera M 814 .
Więcej info na: www.ceti-gk.com
 
 
Małgorzata OSTROWSKA (Polska)
mec_ostrowska.jpg To z pewnością jedna z najjaśniejszych gwiazd na polskiej scenie Rockowej - kiedy na początku lat 80-tych współtworzyła kultową obecnie grupę Lombard, wiadomym było, iż jej talent oraz niesamowity i oryginalny głos, nie mogą przejść niezauważone. Wykonywane przez nią utwory, takie jak "Śmierć Dyskotece" czy też "Szklana Pogoda", to już absolutne hity i klasyki polskiej muzyki rozrywkowej. Albumy z jej udziałem niejednokrotnie zdobywały miano złotej płyty. Od 1996 roku Małgorzata Ostrowska występuje solo, regularnie nagrywając fantastycznie przyjmowane albumy, oraz występuje na żywo - każdorazowo gromadząc rzesze fanów. Na swoim koncie ma m.in. takie nagrody jak "Bursztynowy Słowik"(1999) i "Philip Award"(2001). Małgorzata Ostrowska używa m.in. zestawu mikrofonowego U2-800MB oraz mikrofonów dynamicznych ET-69MVS produkcji firmy ALPHARD Sound Technology ETP.
Więcej info na: www.ostrowska.pl
 
 
PAUL DI'ANNO (Anglia)
Pierwsze skojarzenia na dźwięk słów "heavy metal"? - Iron Maiden i Metallica. To właśnie Paul Di'Anno - pochodzący z Londynu wokalista, odpowiedzialny był za sukces pierwszych i przełomowych albumów grupy Iron Maiden, czyli "Iron Maiden" i "Killers". To jego oryginalny głos był znakiem rozpoznawalnym tej ikony ostrej muzyki. Wokalista kontynuował karierę w m.in. grupach Battlezone i Killers, a do dzisiaj uważany jest za jedną z najważniejszych postaci w historii europejskiej muzyki rockowej i metalowej! Paul Di'Anno korzysta z mikrofonów dynamicznych firmy ALPHARD Sound Technology ETP.
 
 
PEGAZUS (Australia)
W drugiej połowie lat 90-tych, kiedy klasyczny heavy metal przeżywał swój renesans - jedną z najważniejszych grup okazał się australijski Pegazus. Zespół związał się z potentatem sceny (firma Nuclear Blast), i do dnia dzisiejszego wydał cztery albumy studyjne. Obecnie grupa szykuje się do powrotu na scenę, i wydania nowej płyty studyjnej! Muzycy Pegazus korzystają z mikrofonów dynamicznych firmy ALPHARD Sound Technology ETP.
Więcej info na: www.myspace.com/pegazusmusic
 
 
SONIC TRAIN STUDIOS (Szwecja)
Jedno z najbardziej znanych w branży rock/metalowej studiów nagraniowych, usytuowane w miejscowości Varberg. Znane wcześniej jako Los Angered, studio gościło kilkadziesiąt grup muzycznych w tym tak uznane marki jak: Hammerfall, King Diamond, Evergrey czy Falconer. Założone i prowadzone przez nominowanego do nagrody Grammy Andy'ego La Rocque. Studio poleca mikrofony studyjne ALPHARD Sound Technology ETP.
 
VIRGIN STEELE (Usa)
mec_virgin.jpg Legendarna heavymetalowa grupa z Long Island, w stanie Nowy Jork, która powstała w 1981 roku. Od początku kariery skutecznie buduje pozycję wiodącej grupy amerykańskiej sceny metalowej, mając na koncie do 2007 roku 11 albumów studyjnych, oraz kilkanaście wydawnictw singlowych. W połowie lat 90-tych, po niesamowitym sukcesie komercyjnym płyty "Invictus" stali się pionierami Epickiego Metalu, łącząc klasyczne hard rockowe i metalowe brzmienia, z muzyką klasyczną i operową. Wyprzedane trasy koncertowe, liczne wznowienia klasycznych już płyt po obu stronach oceanu, oraz setki tysięcy oddanych fanów na całym świecie ugruntowały pozycję Virgin Steele jako jednej z najważniejszych grup sceny heavy metalowej. Wokalista zespołu, David DeFeis, używa mikrofonów firmy ALPHARD Sound Technology ETP, m.in. mikrofonów dynamicznych ET-69MVS, oraz systemów bezprzewodowych U2-800MB z mikrofonami ET-80V
Więcej info na: www.virgin-steele.com
 
 
 
  • English
  • Polish

WyszukajLogowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Czas

Facebook

Raty